Connect with us

Koło

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Kole

Opublikowano

dnia

14 stycznia 2021 roku na zasłużoną emeryturę odchodzi Komendant Powiatowy Policji w Kole, nadkom. Roman Pankowski. Jego obowiązki będzie pełnić mł.insp. Jacek Brzęcki, który wcześniej zajmował stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kole.

Uroczystości związane z pożegnaniem odchodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Kole, nadkom. Romana Pankowskiego odbyły się w bardzo w kameralnym gronie z uwagi na obostrzenia sanitarne. Przełożonego kolskich policjantów pożegnała kadra kierownicza, bardzo serdecznie dziękując za współpracę i za zaangażowanie w pełnioną przez blisko 27 lat służbę w policyjnym mundurze, przekazując jednocześnie życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz realizacji planów i zamierzeń na emeryturze. Pan Komendant podziękował wszystkim współpracownikom za wsparcie i wkład w realizację zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu.

Komendant zanim pożegnał się z kolską jednostką, życzył swojemu następcy utrzymania pozytywnej atmosfery oraz kontynuacji rozpoczętych wcześniej przedsięwzięć dotyczących funkcjonowania Komendy Powiatowej Policji w Kole. Mł.insp. Jacek Brzęcki dziękując za życzenia zapewnił, że dołoży wszelkich starań, by utrzymać wysoki poziom pracy kolskich policjantów i bezpieczeństwa na terenie powiatu. Będzie również dążyć do poprawy warunków bytowych funkcjonariuszy.

Nadkom. Roman Pankowski z Policją związany jest od 1995 roku. Służbę rozpoczął w Komendzie Rejonowej w Koninie w pionie prewencji. Kolejne szczeble kariery zdobywał w Komendzie Powiatowej Policji w Kole, Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Komendzie Powiatowej Policji w Turku oraz Komendzie Miejskiej Policji w Koninie. W dniu 5 lutego 2021 roku nadinsp. Piotr Mąka mianował go komendantem kolskiej jednostki.

Obejmujący stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kole mł.insp. Jacek Brzęcki w szeregi Policji wstąpił w 1994 roku i od początku swojej służby związany jest z garnizonem wielkopolskim z pionem kryminalnym. W czerwcu 2018 roku mł.insp. Jacek Brzęcki został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kole.

Koło

W Kole przy Kauflandzie będzie ładowarka dla samochodów elektrycznych

Opublikowano

dnia

Dodane przez

W ostatnich latach obserwujemy wyraźny wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi w Polsce. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z konieczności ograniczenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery i poszukuje bardziej przyjaznych dla środowiska alternatyw dla tradycyjnych pojazdów spalinowych. Na szczęście, zmieniający się trend w samochodach napędzanych prądem znalazł wsparcie w postaci sieci Kaufland… czytaj więcej na iKoło.pl

Kontynuuj czytanie

Koło

Ten kebab🥙 w Kole przy ulicy Sienkiewicza da się zjeść

Opublikowano

dnia

Dodane przez

Kebab to jedno z tych dań, które zdobyło ogromną popularność na całym świecie. To połączenie soczystego mięsa, chrupiącej sałatki i aromatycznego sosu może zaspokoić głód w każdym z nas. Jednak nie każdy punkt serwujący kebaby dostarcza tak samo satysfakcjonujących doznań kulinarnych. Dlatego postanowiłem sprawdzić, czy kebab w Kole przy ulicy Sienkiewicza jest warty uwagi… czytaj więcej na ikoło.pl

Kontynuuj czytanie

Polecane