Connect with us

Koło

NOWA TABLICA ŚWIETLNA NA STADIONIE MIEJSKIM W KOLE

Opublikowano

dnia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Miejski Klub Sportowy Olimpia Koło i Urząd Miejski w Kole serdecznie dziękują firmie GEBERIT za przekazanie elektronicznej tablicy świetlnej, która została zamontowana na Stadionie Miejskim w Kole przy ulicy Sportowej 12.

Okazane przez firmę GEBERIT wsparcie to kolejny krok w rozwoju infrastruktury sportowej  na obiektach sportowych w naszym mieście. Urządzenie to w znaczny sposób ułatwi prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych, ułatwi kibicom oglądanie widowisk sportowych, a także wpłynie pozytywnie na promocję aktywności fizycznej wśród mieszkańców naszego miasta.

To już kolejna inicjatywa firmy GEBERIT, która w znaczący sposób przyczynia się do rozwoju sportu na terenie naszego miasta. Dziękuję całej firmie GEBERIT za całokształt współpracy – dopowiedział Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jarosław Kawka.

TABLICA ŚWIETLNA

Źródło: MOSiR

Koło

W Kole przy Kauflandzie będzie ładowarka dla samochodów elektrycznych

Opublikowano

dnia

Dodane przez

W ostatnich latach obserwujemy wyraźny wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi w Polsce. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z konieczności ograniczenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery i poszukuje bardziej przyjaznych dla środowiska alternatyw dla tradycyjnych pojazdów spalinowych. Na szczęście, zmieniający się trend w samochodach napędzanych prądem znalazł wsparcie w postaci sieci Kaufland… czytaj więcej na iKoło.pl

Kontynuuj czytanie

Koło

Ten kebab🥙 w Kole przy ulicy Sienkiewicza da się zjeść

Opublikowano

dnia

Dodane przez

Kebab to jedno z tych dań, które zdobyło ogromną popularność na całym świecie. To połączenie soczystego mięsa, chrupiącej sałatki i aromatycznego sosu może zaspokoić głód w każdym z nas. Jednak nie każdy punkt serwujący kebaby dostarcza tak samo satysfakcjonujących doznań kulinarnych. Dlatego postanowiłem sprawdzić, czy kebab w Kole przy ulicy Sienkiewicza jest warty uwagi… czytaj więcej na ikoło.pl

Kontynuuj czytanie

Polecane