Connect with us

Koło

W Kole doszło do zderzenia samochodu i skutera

Opublikowano

dnia

W dniu 16 lipca 2022r. o godzinie 10.19 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Koło.

Dyżurny do działań zadysponował dwa zastępy z JRG w Kole.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego i skutera. Brak wycieków płynów eksploatacyjnych.

Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. Ratownicy udzielili Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osobom poszkodowanym, które podróżowały skuterem. Kierujący pojazdem osobowym odmówił udzielenia KPP przez strażaków. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, któremu przekazano osoby poszkodowane. Ratownicy odłączyli dopływa prądu od akumulatorów w obu pojazdach. Na miejsce przybył patrol Policji. Pogotowie po przebadaniu osób poszkodowanych podjęło decyzję o transporcie do szpitala. Na miejscu pozostała Policja, która prowadzi dalsze czynności. Działania zakończono.

W akcji uczestniczyło 8 strażaków przez 46 minut. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi Policja.

Opracowanie: mł. asp. Łukasz Nowakowski

Zdjęcia ARCHIWUM KP PSP KOŁO

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koło

W Kole przy Kauflandzie będzie ładowarka dla samochodów elektrycznych

Opublikowano

dnia

Dodane przez

W ostatnich latach obserwujemy wyraźny wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi w Polsce. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z konieczności ograniczenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery i poszukuje bardziej przyjaznych dla środowiska alternatyw dla tradycyjnych pojazdów spalinowych. Na szczęście, zmieniający się trend w samochodach napędzanych prądem znalazł wsparcie w postaci sieci Kaufland… czytaj więcej na iKoło.pl

Kontynuuj czytanie

Koło

Ten kebab🥙 w Kole przy ulicy Sienkiewicza da się zjeść

Opublikowano

dnia

Dodane przez

Kebab to jedno z tych dań, które zdobyło ogromną popularność na całym świecie. To połączenie soczystego mięsa, chrupiącej sałatki i aromatycznego sosu może zaspokoić głód w każdym z nas. Jednak nie każdy punkt serwujący kebaby dostarcza tak samo satysfakcjonujących doznań kulinarnych. Dlatego postanowiłem sprawdzić, czy kebab w Kole przy ulicy Sienkiewicza jest warty uwagi… czytaj więcej na ikoło.pl

Kontynuuj czytanie

Polecane