Connect with us

Koło

29. edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego stylu Życia

Opublikowano

dnia

W dzisiejszy poranek 28 marca br. w Liceum Ogólnokształcącym w Kole odbyła się 29. edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego stylu Życia Młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu kolskiego, której to Oddział Rejonowy PCK w Kole wraz z Powiatem Kolskim są organizatorami.

Kierownik Biura PCK w Kole Zofia Rowecka wraz Sekretarzem Powiatu Arturem Szafrańskim i Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Sebastianem Wysockim wręczyli Uczestnikom Olimpiady dyplomy i upominki. Spośród szkół podstawowych najlepszymi okazali okazali się: 1. Weronika Dobrowolska ze Szkoły Podstawowej w Przedczu. 2. Wiktoria Wolińska ze Szkoły Podstawowej w Dąbiu. 3. Oliwia Szulgit ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole oraz Urszula Niedźwiecki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole. 4. Anna Nosal ze Szkoły Podstawowej w Chełmnie. Do edycji rejonowej ze szkół ponadpodstawowych zakwalifikowali się zdobywając następujące miejsca: 1. Natalia Kubiak z LO w Kole. 2. Michał Stelmak z ZSOiT w Kłodawie. 3. Agnieszka Szymczak z ZSRCKU w Kościelcu. Zdolnej Młodzieży gratulujemy wygranych w tym jakże trudnym teście. Uchwałą Kapituły Odznaki Honorowej PCK w dniu dzisiejszym wyróżnieni odznaką honorową PCK zostali:

  1.  I stopnia Sebastian Wysocki
  2.  II stopnia Grażyna Szydłowska opiekunka Szkolnego Koła PCK w ZSTiO w Kłodawie oraz Agnieszka Frontczak opiekuna Szkolnego Koła PCK w LO w Kole. Wyróżnieni odznaczeni zostali przez Wiceprezesa Zarzadu Rejonowego PCK w Kole Sylwię Pokrywczyńską.

Cieszymy się, że wśród naszych nauczycieli nie brakuje osób którzy tak bardzo angażują się w pomoc innym.  

Źródło: Starostwo Kolskie

Koło

W Kole przy Kauflandzie będzie ładowarka dla samochodów elektrycznych

Opublikowano

dnia

Dodane przez

W ostatnich latach obserwujemy wyraźny wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi w Polsce. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z konieczności ograniczenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery i poszukuje bardziej przyjaznych dla środowiska alternatyw dla tradycyjnych pojazdów spalinowych. Na szczęście, zmieniający się trend w samochodach napędzanych prądem znalazł wsparcie w postaci sieci Kaufland… czytaj więcej na iKoło.pl

Kontynuuj czytanie

Koło

Ten kebab🥙 w Kole przy ulicy Sienkiewicza da się zjeść

Opublikowano

dnia

Dodane przez

Kebab to jedno z tych dań, które zdobyło ogromną popularność na całym świecie. To połączenie soczystego mięsa, chrupiącej sałatki i aromatycznego sosu może zaspokoić głód w każdym z nas. Jednak nie każdy punkt serwujący kebaby dostarcza tak samo satysfakcjonujących doznań kulinarnych. Dlatego postanowiłem sprawdzić, czy kebab w Kole przy ulicy Sienkiewicza jest warty uwagi… czytaj więcej na ikoło.pl

Kontynuuj czytanie

Polecane